Dobre pierwsze wrażenie

W ówczesnych czasach nasz wizerunek może decydować o wielu sprawach. Wszyscy oceniają – i w zdecydowanej większości przypadków robią to zupełnie nieświadomie! Oczywiście uśmiech na twarzy i pozytywny nastrój zdecydowanie wpływają na to, jak jesteśmy odbierani przez innych, ale ubiór także jest tutaj kwestią niepodważalną. Kandydat na pracownika wyższego szczebla ubrany w sportową odzież będzie tak samo negatywnie oceniony jak człowiek w garniturze idący na młodzieżową imprezę, dlatego tak ważny jest dobór naszych ubrań do sytuacji i sylwetki – tak, by dobrze czuć się we własnym ciele.

Szafa pełna ubrań i odwieczny problem „nie mam w co się ubrać!” – znasz to?

Ślepe podążanie za modą i kupowanie nowych ubrań, które kompletnie nie pasują do posiadanej przez nasz garderoby mogę powodować poranną frustrację 😉 Dlatego odpowiednie dobranie krojów i kolorów posiadanych strojów jest niezwykle ważne. Dzięki profesjonalnemu doborowi ubrań do naszej sylwetki, posiadanego typu urody i wieku spowoduje, że każdy wyciągnięty przez Ciebie ciuch z szafy będzie pasować idealnie. Stylistka pomoże wybrać zestawy zarówno do pracy, na imprezę, jak i na weekendowy wypad za miasto tak, by już nigdy nie spędzać godzin przed szafą w poszukiwaniach outfitu, który sprawdzi się na daną okazję.

Czy strój rzeczywiście jest najważniejszy?

Nie, ALE to dzięki niemu możemy podbudować swoją pewność siebie. Chcąc, czy nie chcąc odbieramy jednak ludzi z perspektywy wyglądu, szczególnie tych nowopoznanych. Dla Twojej najlepszej przyjaciółki nie jest ważne, czy kolor Twojej bluzki komponuje się z Twoimi włosami, ale kiedy idziesz w nowe miejsce i nie znasz nikogo lub zależy Ci na dobrym wyglądzie na rozmowie kwalifikacyjnej to odpowiedni ubiór może pomóc Ci się odnaleźć w powyższych sytuacjach. Dlaczego? Dobry wygląd to większa pewność siebie.

Co da mi spotkanie ze stylistką?

Przede wszystkim pewność siebie. Odpowiednie kroje, kolory, a nawet materiały dopasowane do Twojej sylwetki pozwolą ukryć mankamenty i wyeksponować walory Twojej sylwetki.

Tak naprawdę to duża oszczędność pieniędzy: po spotkaniu ze stylistką będziesz już wiedzieć, co warto mieć w swojej szafie oraz co Ci pasuje i dzięki temu nie będziesz już „na ślepo” kupować ubrań, których tak naprawdę nigdy nie założysz!

…i oszczędność czasu! W końcu będziesz wiedzieć co włożyć rano J

Często chęć zmiany wyglądu wiąże się ze zmianą naszego dotychczasowego życia. Jeśli dalej nie masz odwagi, by to zrobić, stylistka na pewno pomoże!

Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, odnaleźć swój styl, a może szukasz czegoś nowego, co doda Ci siły i motywacji do większych zmian – to wybierz się na konsultację stylistyczną, na której poznasz wszystkie mocne strony swojej sylwetki, a przede wszystkim zobaczysz SIEBIE z zupełnie nowej perspektywy!